Bitcoin
$ 8,685.3
Bitcoin
$ 8,685.3
Bitcoin
$ 8,685.3

Thodeks’de Nasıl Nemcoin Alınır?

Nemcoin ‘de kripto para birimleri arasında yer alan ve 2015 yılı itibari ile kripto para borsalarında işlem görmeye başlayan bir Altcoindir. Bitcoin dışında yer alan tüm coinlere Altcoin adı verilir. Altcoin denilince farklı bir şey anlaşılmaması gereklidir. Bitcoin, ethereum gibi kripto paraların nasıl alım satım işlemi yapılabiliyor ise bu altcoinlerin de işlem gördüğü borsalarda alım ve satımı yapılabilir. Ancak bu coin türlerinin hiçbiri fiziksel olarak bir yapıya bürünmedikleri ve blockchain teknolojisi ile yazıldıkları için sanal ortamlarda var olabilen bir sistemdir. Bu yüzden alım ve satım işlemleri de sanal platformlar olan kripto para borsaları üzerinden yapılabilmektedir.

Alım veya satım işleminin gerçekleştirilebilmesi için belirli varlıklar arasında takasın yapılması gereklidir. Bu yüzden kripto para alacak olan kişinin öncelikle takası gerçekleştirecek bir maddi varlığa sahip olması gereklidir. Bu maddi varlığın elde edilmesi sonucunda gerekli üyelik işlemleri yapılarak dünya genelinde kripto para değişim işlemleri uygulayan borsa platformlarında bu işlemi yapabilirsiniz. Türkiye içinde bu hizmeti veren, Nemcoin trade desteğini sağlayan güvenilir ve kaliteli yapısı ile Thodeks borsası tercih edilebilir.

Thodeks Borsası Nemcoin Alım Süreci

Nemcoin merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Ve madenciliği yapılmadığı için elde edilebilmesi sadece alım ve satımının yapılabildiği borsa platfromları üzerinden sağlanmaktadır. Türkiye şartlarında TL karşılığında Nemcoin almak için TL varlıklarınızın bulunduğu banka veya platformlar üzerimden Thodeks borsası deposit adresine EFT işlemi ile paranın transfer edilmesi gereklidir. Mesai saatleri içerisinde kısa sürede paranın bu hesaba aktarılması sonucu varlığınız Thodeks Borsası cüzdanında belirir. Bu varlık ile istediğiniz kur fiyatı üzerinden Thodeks Borsasında Nemcoin alım emri verebilir ve o fiyat üzerinden satmak isteyen müşteri geldiğinde işlem gerçekleştirilir.

Bu sayede hızlı, kolay ve Thodeks hesabınızda yer alan bakiyeniz ile 24 saat boyunca işlem yapılabilir. İşlemlerin her aşamasının eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmasının ardından Nemcoin satın alım işleminiz gerçekleştirilmiş olur. Varlık olarak Nemcoin sahibi iseniz de aynı yol ile Nemcoin satıp karşılığında USD ve TL varlıklar elde ederek bunu da hesabınıza çekebilirsiniz.