Bitcoin
$ 9,026.4
Bitcoin
$ 9,026.4
Bitcoin
$ 9,026.4

Todeks Ethereum Classic Geleceği Ne Olacak

Thodex Ethereum Classic, Ethereum’un bölünmesi ile oluşan bir kripto para birimidir. Thodex Ethereum’un karşı karşıya kaldığı sorunların üstesinden gelerek beklenti ve gerçeklik arasında bir köprü oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu yazımızda size Thodex Ethereum Classic geleceği ile ilgili birkaç yorum ve analiz yapmaya çalışacağız.

Todeks Ethereum Classic öncelikle desantralize idealini korurken, aynı zamanda Thodex Ethereum’un problemleri için önerilen en iyi çözümleri başarılı bir şekilde sunmaktadır. Bunları yaparken özellikle;

 • PFS kullanarak paylaşma,
 • P2P varlık değişimi,
 • dApp geliştirme araçları,
 • Merkezi olmayan dosya depolaması gibi çok sayıda ileri teknolojiyi bir araya getirerek, PoW tabanlı bir sistem olarak yola çıkmıştır.

Ayrıca Proof uygulaması ile işlem doğrulayıcılarına düzenli olarak ödüller sunarak yeni varlıklar için en uygun ortamı yaratmaktadır.

Thodex Ethereum Classic geleceği söz konusu olduğunda Todeks kripto piyasasında ETC’nin güçlenmesi ya da zayıflaması belirsizdir ve ne olacağını ancak zaman gösterir. Bununla birlikte var olan işaretler coinin başarılı sonuçlar ortaya koyacağını göstermektedir.

Thodex Ethereum Classic Kazandırır Mı?

Rekabetçi bir kripto para birimi olan Todeks Ethereum Classic, 2016’dan 2017’ya kadar olan bir yıllık süreç içerisinde büyük bir başarı örneği sergileyerek % 1600 oranında büyüme göstermiştir. Bu büyümenin devamlılığı için gelişen teknolojiye uyum sağlayarak tüm yenilikler için düzenli olarak sistemini revize etmelidir. Aksi takdirde gelişim gösteremez ve diğer Todeks kripto para birimlerinin gerisinde kalır.

Todeks Kripto para birimleri ile yatırım yapılırken bu yatırımların spekülatif olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle büyük risk taşır ancak kazancı da bir o kadar yüksek olur.

Thodex Ethereum Classic’in Amacı Nedir?

Todeks Ethereum Classic ile;

 • Kripto para birimleri ile ödemelerin yaygınlaşması,
 • Blok zinciri uygulamasının geniş çaplı benimsenmesi,
 • Tamamen merkezi bir otoriteden bağımsız ve güvenilir bir ekonominin oluşturulması amaçlanmaktadır.

Tüm bu hedeflere ulaşılması için Ethereum Classic’in desatralizeliği, ileri teknoloji ile birleştirilerek sürekli olarak yenilenecektir.

Thodex Ethereum Classic’in Artıları

Ethereum Classic geleceği düşünüldüğünde mevcut durumda ETC’in sahip olduğu artılar kullanıcıların umutlu olmasına neden olmaktadır. Özellikle;

 • Güvenlik
 • Kaynak verimliliği
 • İstikrar
 • Gerçek yerel yönetim gibi olumlu nitelikleri ile gelecekte de kripto para birimlerinin öncülerinden olması ve başarılarının devamını getirmesi beklenmektedir.

Thodex Ethereum Classic’in Ardındaki Ekip

Ethereum Classic’in ardındaki ekip oldukça başarılı ve yenilikçi özelliklere sahiptir. Fikir lideri olan kişi bir Rus programcısıdır ve ismini gizli tutmayı tercih etmiştir. Ekibin geri kalanı da aynı şekilde arka planda kalarak sahneye çıkmayı reddetmiştir.

Bununla birlikte açık ve net olan bir şey varsa o da ETC topluluğunun ETH topluluğu ile karşılaştırıldığında çok daha küçük olduğudur.

Ethereum Classic geleceği iyi görünüyor. Umarız ki yatırımcılarının yüzünü güldürür. Bu arada ETC’nin ilginç öyküsünü de okumak isterseniz bu yazımız size ilginç bilgiler verebilir. Kripto para haberleri konusunda da bu sitemizi tavsiye ederiz.