Bitcoin
$ 8,439.2
Bitcoin
$ 8,439.2
Bitcoin
$ 8,439.2

Todeks Ethereum Classic Fiyat Grafiği

Thodex Ethereum Classic blok zincir teknolojisine dayalıdır ve açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Merkezi bir otoriteye bağımlı olmayan bir sisteme dayalı olması nedeniyle kullanıcılarına kolaylık sağlar. En dikkat çekici paralardan biri olan Todeks Ethereum Classic fiyat açısından ETH ile yarışır mı bilinmez ama diğer kripto para birimlerinden birçoğunun ilerisindedir.

Classic Ether ya da kısaca ETC şeklinde de adlandırılan Ethereum Classic, 2016 senesinde Thodex Ethereum’un çatallanmasıyla oluşmuştur. Geliştiricileri gönüllülerden oluşan bu coin;

  • Üçüncü parti uygulamalara izin vermesi,
  • Akıllı sözleşmelerin yürütülmesine ön ayak olması
  • Tamamiyle merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışması ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Her ne kadar Todeks Ethereum blok zincirinin bir parçası olarak teknolojisi büyük benzerlik gösterse de, fiyatı ve popülaritesi ETH’a göre çok daha düşüktür. Bununla birlikte mevcut kripto para birimleri içerisinde üst sıralarda yer alarak başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Thodex Ethereum Classic Fiyatları Artar Mı?

Birçok büyük yatırımcının desteklediği Todeks Ethereum Classic, aynı zamanda birçok tartışmayla da gündeme gelmektedir. Bazı Ethereum kullanıcıları ETC’in yalan dolan olduğunu ve ETH’a zarar verdiğini düşünmektedir. Bu tür olumsuzluklar ister istemez Thodex Ethereum Classic fiyatı konusunda etkileyici bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu nedenle yatırımcıların ETC ile ilgili olumlu ve olumsuz tarafları analiz ederek kendilerine bir strateji oluşturmaları gerekir. Ayrıca Ethereum Classic ile ilgili tüm haberler takip edilerek, ilerleyen süreçte fiyatlara etkisi olup olmayacağı tartışılarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Birçok Todeks kripto para birimi ile ilgili platformda bu alanda uzman kişiler tarafından yapılan tahminler bulunur. Bunlar incelenerek planlama yapılmalıdır.

Bu tür detaylar Todeks Ethereum Classic fiyat dalgalanmalarını etkileyen etkenler olduğu için yatırımcılar adımlarını ayrıntılı araştırmalar sonrasında yapmalıdır.

Thodex Ethereum Classic’in Projeleri ve ICO’ları

Ethereum ne kadar başarılı ve büyük bir kripto para birimi ise, Ethereum Classic de oldukça başarılı adımlar atarak bu alandaki yerini sağlamlaştırmıştır. Öncelikle Ethereum’un kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin tamamını ETC de kendi kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca pazarın en iyi kripto para birimlerinden ilk 20’nin içerisinde yer almaktadır.

Ayrıca birçok proje ve ICO ile de geleceğini sağlama alarak hareket eden Ethereum Classic, işlevselliğini yitirmemeye kararlıdır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • ICO’lar: Postalji, Korion, DEX
  • Projeler: Stamp.io, InPay, BitTicket

Thodex Ethereum Classic Kazandırır Mı?

Birçok plan ve proje ile kullanıcılarının çok daha yüksek kazanç elde etmesini amaçlayan Todeks Ethereum Classic, özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Kazanç sağlama konusunda etkili olacağına inanılan atılımlar ise şu şekildedir:

  • Madenciliğe tam geçiş planlanmaktadır.
  • Çok daha hızlı üretim vaad etmektedir.
  • Sharding uygulaması ile yüksek kazanç hedeflemektedir.
  • Akıllı sözleşme sahipleri sadece bir kez kullanım ücreti verecektir.
  • Kiralık depolama ücreti ödenmesine gerek kalmayacaktır.

ETC’nin geleceği ne gösterecek bilmiyoruz ama sizin için kısa bir inceleme yaptık. İncelememizi bu yazımızdan okuyabilirsiniz. Ayrıca güncel sanal para haberleri ile ilgili olarak da bu linkimizi inceleyebilirsiniz.